HAKKIMIZDA

2004 yılında ticari faaliyetlerine başlayan SERKİM KİMYA MAMÜLLERİ VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. boya öncesi metal temizleme ve boya kabin kimyasalları imalat, ithalat ve pazarlaması amacı ile kurulmuştur.

Geçen zaman içerisinde ürün çeşitliliği de artmış ve buna bağlı olarak otomotiv üreticileri başta olmak üzere ,  yan sanayiciler, tersaneler ve üretim yapan diğer kuruluşlara da  hizmet vermeye devam etmiştir.

Ürün çeşitlerimizi, her türlü yaş boya kabinleri, flash  off  ve fırınlarda kullanılan kimyasallar, boya yüzdürücü ve çürütücüler, boya sökücüler, yardımcı kimyasallar olarak sıralayabiliriz.

Ana konularımızdan bir diğeri olan endüstriyel yağların tedarikçiliğini, gerekli olan teknik bilgi birikimi ile birleştirerek bir çözüm ortağı olarak sürdürmektedir. . Deneyimli kadromuz ile, teknik destek, doğru ürün tercihi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetler ile müşteri memnuniyeti önceliklerimizin başında gelmektedir.

SERTİFİKALARIMIZ

VİZYONUMUZ

Faaliyet alanımız kapsamındaki tüm ürün ve hizmetleri müşterilerimize güven, kalite ve fiyat dengesi çerçevesi içinde uygun zaman diliminde sunarak sektördeki lider tedarikçi firmalardan biri olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizden gelen talep ve ihtiyaçlara gerek satış öncesi gerek ise satış sonrası hızlı, kalıcı ve akılcı çözümler sunarak, aracı olarak, ticari ilişkilerin karşılıklı güvene dayalı biçimde gelişmesine katkıda bulunmak ve karlılık ile sürekli büyüyerek, paylaşılacak değerlere çözüm ortaklıkları yaratmaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük, güvenilirlik, yasal ve etik çalışma, müşteri odaklılık, kalite, sorumluluk, gizlilik, yenilikçilik, rekabetçi olma ve takım çalışması.