CLEANCUT 100

Tam Sentetik Taşlama Sıvısı

CLEANCUT 100, çeşitli taşlama işlemleri için çok iyi performans sağlayan, tam sentetik bir taşlama sıvısıdır. En son teknoloji kullanılarak formüle edilmiştir. Pasa karşı çok iyi korunma sağlar ve stabil karışımlar oluşturur. Köpürmesi düşüktür, ince talaşları çok iyi ayrıştırır. Bakteri ve mantar oluşumuna karşı dirençlidir. Sentetik formülasyonu sayesinde taşlama taşlarını iyi yıkayarak gözeneklerin dolmasını ve camlaşmayı önler. CLEANCUT 100, tüm demir ve birçok demir dışı metallerin taşlanmasına uygundur. Mineral yağ, fenol, nitrit, sülfür, klor, ikincil aminler ve NPE ihtiva etmez. Su ile karıştırıldığında iş parçasının kolaylıkla görülebileceği transparan bir solüsyon meydana getirir.

CLEANCUT 200

Hafif / Orta Ağırlıkta İşlemler için
Metal İşleme Sıvısı

CLEANCUT 200, eşitli malzemelerin işleme ve taşlama operasyonları için geliştirilmiş bio-stabil mikroemülsiyon türü, orta yağlı, universal bir metal işleme sıvısıdır. Sert sular ile kullanılmaya uygundur. Su ile karıştırıldığında yarı saydam bir emülsiyon oluşturur. İçindeki yüksek performans katıkları çok iyi kesme özelliği sağlar. Hafif ve orta ağırlıktaki işleme operasyonları için uygundur. CLEANCUT 200, özel formülasyonundan dolayı birçok demir dışı metalde de kullanılmaya uygun bir üründür. Bu ürün nitrit, fenol, sülfür, klor, ikincil aminler ve NPE ihtiva etmez.

CLEANCUT 300

Orta / Ağır İşlemler için Metal
İşleme Sıvısı
CLEANCUT 300, çeşitli malzemelerin işleme ve taşlama operasyonları için geliştirilmiş bio-stabil mikroemülsiyon türü, orta yağlı, EP katkılı, universal bir metal işleme sıvısıdır. Sert sular ile kullanılmaya uygundur. İçindeki EP katıkları ve esterler sayesinde çok iyi kesme özelliğine sahiptir. Orta ve ağır işleme operasyonları için uygundur.
CLEANCUT 300, özel formülasyonundan dolayı alüminyum ve alüminyum alaşımları için ideal bir işleme sıvısıdır. Bu ürün nitrit, fenol, sülfür, ikincil aminler ve NPE ihtiva etmez.

SYSTEM CLEANER

Makine ve Sistem Temizleyici
SYSTEM CLEANER, merkezi sistemleri, takım tezgâhlarını ve sıvı hatlarını temizlemek için formüle edilmiş, ağır hizmet tipi bir temizleyicidir. Tortu, kir, yağ ve sert su atıklarını söker. Bakteri ve mikroorganizmaları yok eder. Metal işleme sıvılarının ömrünü uzatır.

Bor Yağı

Su ile Karışabilen Metal İşleme Yağı
Çeşitli metallerin işlenmesinde (kesme ve taşlama) su ile %5-10 oranında karıştırılarak kullanılan çok amaçlı bir metal işleme sıvısıdır.

Procut A

Yüksek Hızlı İşlemler için Saf Kesme Yağı
Yüksek hızlı işlemler için geliştirilmiş bir kesme yağıdır.

Procut LD

Düşük ve Orta Sertlikte Metaller için Saf Kesme Yağı
Son teknoloji ürünü, klor içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmiş, saf kesme yağıdır.

Procut HD

Çok Ağır Metal İşleme Şartları için Saf Kesme Yağı
Son teknoloji ürünü klor içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmiş, saf kesme yağıdır.

Alüminyum Tel Çekme Yağı

Tel Çekme Yağı
Alüminyum ve alüminyum alaşımları ile demir dışı bazı metaller ve alaşımlarının tel çekme işlemlerinde kullanılan hadde soğutma yağıdır.